off

Caritas – pomóż potrzebującym

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej prowadzi łaźnię dla osób bezdomnych przy ul. Katedralnej 7 i w związku z tym zwraca się z prośbą o wsparcie w odzież dla podopiecznych. Najbardziej potrzebna odzież i bielizna dla mężczyzn oraz środki higieny. Ze szczegółami możecie zapoznać się tutaj.

Parafialny Zespół Caritas prowadzi w Adwencie zbiórki żywności, produktów spożywczych, słodyczy, środków higieny osobistej.

Zapraszamy wszystkich Parafian do włączenia się w akcję. Kosz na dary będzie wystawiony w bocznej kaplicy. Produkty można przynosić przez cały Adwent. Trafią one do najbardziej potrzebujących wsparcia naszych parafian.

Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom są już dostępne w naszej Parafii. Świece rozprowadza Parafialny Caritas.

Zachęcamy do wspierania tej wspaniałej tradycji. Więcej informacji znajdziecie tutaj.